Gazeta Matematica nr. 3/2017

Gazeta Matematica nr. 3/2017

Brendea Rareș, elev in clasa a VI-a, a apărut în Gazeta Matematica nr. 3/2017, rubrica rezolvitorilor-pagina 163.

Citeste mai mult

REZOLVITORII DE PROBLEME LA GAZETA MATEMATICA

REZOLVITORII DE PROBLEME LA GAZETA MATEMATICA

Mai jos aveti atasata o lista cu toti elevii care au trimis rezolvari la Gazeta Matematica. Felcitatari tuturor elevilor !

Citeste mai mult

Repartizarea pe sali a elevilor pentru concursul Arhimede - 27 februarie 2010

Repartizarea pe sali a elevilor pentru concursul Arhimede – 27 februarie 2010

SALA 1

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

AZARMANECHE MARCO

3

SCOALA 97

BADEA ALEXANDRU

3

SCOALA 97

BADEA BRIANA

3

SCOALA 97

BADICEANU MIHAI

3

SCOALA 97

BĂRBUCEANU  ANDREEA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CALUGAREANU VLAD

3

SCOALA 97

CRĂCIUNICĂ IULIA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CRISTEA THEODOR

3

SCOALA 97

DELCEA STEFAN

3

C.N. EMINESCU

DOSIUS DAN ANDREI

3

C.N. EMINESCU

DRAGOESCU ALEXANDRU

3

SCOALA 97

DUMITRU ALEXANDRA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

FILIP SEBASTIAN

3

SCOALA 97

GOICEANU TEODORA

3

SCOALA 97

GROSU MINODORA

3

SCOALA 97

ALEXANDRESCU ALEXANDRU

4

SCOALA 97

ANGHELESCU TEODORA

4

SCOALA 97

BALABAN ALEXANDRU

4

SCOALA 97

BARBU CIPRIAN

4

SCOALA 97

CHERAN DARIA

4

SCOALA 97

COMAN FRANCESCA

4

SCOALA 97

DOBRAN VLAD

4

SCOALA 97

DRAGNE BOGDAN

4

SCOALA 97

DRAGUSIN ANDRADA

4

SCOALA 97

GEORGESCU DARIA

4

SCOALA 97

MARINESCU STEFANIA

4

SCOALA 97

SALA 2

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

HALJA ALEXANDRA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

HORATAU ZAHARIA

3

C.N. EMINESCU

IVAN IRINA

3

C.N. EMINESCU

JUNGHIE ANDREI

3

C.N. EMINESCU

MAKAI ALEXANDRA

3

SCOALA 97

MIHEI MARIA

3

SCOALA 97

MITRAN ANA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MOCANU SORINA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MORECUT ANDREEA

3

SCOALA 97

MOŞOI IULIA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MOTOC GEANINA

3

C.N. EMINESCU

NAJAM TIA NICOLE

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

ONCIU TUDOR

3

SCOALA 97

NEMTANU ELISABETA

4

SCOALA 97

PARLEA PAUL

4

SCOALA 97

POPA-TEIUSANU ALEXANDRA

4

SCOALA 97

POPP ALEXANDRU

4

SCOALA 97

TIRLEA ANA MARIA

4

SCOALA 97

VLADONE ADRIANA

4

SCOALA 97

APOSTOL ALEXANDRU

5

SCOALA 97

BALTA ANDREEA

5

SCOALA 97

BRATU ALEXANDRU

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

BUCUREL RADU

5

SCOALA 97

CAZAN ALEXANDRU

5

SCOALA 97

CETATEANU TEODOR

5

C.N. EMINESCU

CHELU BOGDAN

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

SALA 3

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

PETRE RADU

3

SCOALA 97

PETRICĂ ANTONIO

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

POP GABRIEL

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

SCRIOSTEANU IOANA

3

SCOALA 97

STANILA IOANA

3

SCOALA 97

TOMESCU PETRU

3

SCOALA 97

TUDOR ANDREEA

3

C.N. EMINESCU

TUDOSE ANDREEA

3

SCOALA 97

VASILE RUNA

3

SCOALA 97

VASILESCU TUDOR

3

C.N. EMINESCU

DRAGOIESCU SONIA

5

SCOALA 97

DRAGUSIN CATALINA

5

SCOALA 97

DUTA MONICA

5

SCOALA 97

FRUM CRISTIAN

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

FUSAREA RARES

5

SCOALA 97

GHIC  OZANA

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

GRIGORE RALUCA

5

SCOALA 97

HOSU ALINA

5

SCOALA 97

IRIMIES VLAD

5

SCOALA 97

LUCESCU  THEODOR

5

SCOALA 97

MOROSANU ROBERT

5

SCOALA 97

MUSATOIU TEODORA

5

SCOALA 97

NEDA ADINA

5

SCOALA 97

PETRE ANA-MARIA

5

L. GEORGE ENESCU

RADUCANU TIBERIU

5

SCOALA 97

SALA 4

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

RUSU ANDREEA

5

SCOALA 97

SARBU TUDOR

5

SCOALA 97

SBARCEA ANDREI

5

SCOALA 97

SCRIOSTEANU VICTOR

5

SCOALA 97

SMIDU ANDREI

5

SCOALA 97

STANICA RADA

5

SCOALA 97

STATE FRANCISCA

5

SCOALA 97

STEFAN MARIA

5

SCOALA 97

STOICA ALEXANDRA

5

SCOALA 97

TEODORESCU CEZARA

5

SCOALA 97

BUJOR ANDREI

6

C.N. EMINESCU

BURCIU DIANA

6

SCOALA CENTRALA

CARABA MIHAI

6

SCOALA 97

CHIRITA MARIA

6

SCOALA 97

CIMPUIERU MIHAI

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CONSTANTINESCU ILEANA

6

LEHLIU GARA

CRETU RAZVAN

6

SCOALA 97

CRISTEA ANDRA

6

SCOALA 97

DOBRAN ROBERT

6

SCOALA 97

ENE CARLA

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

ENICA IRINA

6

SCOALA CENTRALA

GEORGESCU VLAD

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

IANA STEFAN

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

IORDACHE IOANA

6

SCOALA 97

IVAN VLAD

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

LUPU ALEXANDRU

6

SCOALA 97

SALA 5

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

TEODORESCU IOANA

5

SCOALA 97

VASILOIU CĂTĂLIN

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

VORNICU VLAD

5

SCOALA 97

ZAHARIA ROXANA

5

SCOALA 97

MAIOVSCHI IOANA

6

SCOALA 97

MANEA ALEXANDRU

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MIU MIRUNA

6

SCOALA 97

NEDELCU NICOLAE

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

NITA LUCIAN

6

SCOALA 97

BUDAI ADRIAN

7

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CALUGAREANU HORIA

7

SCOALA 97

CARABIN VLAD

7

SCOALA 97

COJOCARU BOGDAN

7

SCOALA 97

CONSTANTINESCU ANA

7

SCOALA 97

COVO  ROBERT – EDUARD

7

SCOALA 97

CRISTALI  IRINA

7

SCOALA 97

DEACONEASA ANDREEA

7

C.N. EMINESCU

FEROLI IULIA

7

SCOALA 97

FILIOS EDESA

7

SCOALA 97

FUSĂREA  DAN – ŞTEFAN

7

SCOALA 97

GALATANU IONUT

7

SCOALA 97

ILIE  IONUŢ – ALEXANDRU

7

SCOALA 97

IOSIF IRINA

7

SC100 “ANDREI SAGUNA”

LUCESCU MATEI PATRICK

7

SCOALA 97

LUMINA SIMINA

7

SCOALA 97

MANAICU ANDREEA

7

SCOALA 97

SALA 6

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

PADURARU RUXANDRA

6

SCOALA 97

PADUROIU SILVIU

6

SCOALA 97

PAVEL SONIA

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

POPA ADRIANA

6

SCOALA 97

SAVA PATRICK

6

SCOALA 97

SCAFARU ANDREI

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

SCARLAT RĂZVAN

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

STEFANCU DENISA

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

STOIAN MIRELA

6

SCOALA CENTRALA

MARCU ANTONIA

7

SCOALA 97

MITICI CRISTIANA

7

SCOALA 97

MORMECI TEODORA

7

SCOALA 97

NEACSU BOGDAN

7

SCOALA 97

NEDELCU IOAN

7

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

NEDELCU VLAD

7

SC100 “ANDREI SAGUNA”

NICOLESCU  GABRIEL

7

SCOALA 97

NISTOR SIMONA

7

SCOALA 97

PAUN CATALIN

7

SCOALA 97

PORUMBESCU  TUDOR

7

SCOALA 97

SANDU  LUMINIŢA

7

SCOALA 97

RADUCANU TEODOR

8

SCOALA 97

RIZESCU MIHAI

8

SCOALA 97

STAN TEODOR

8

SCOALA 97

STOICA ANDREI

8

SCOALA 97

VORNICU DAN

8

SCOALA 97

SALA 7

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

SUIU ALICE

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

TEODORESCU CRISTIAN

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

TUFĂNESCU TUDOR

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

ŢOPANĂ ANDREI

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

ZAMFIRESCU MIHNEA

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

STAN ANA-MARIA

7

SC100 “ANDREI SAGUNA”

STOICA ALEXANDRU

7

SCOALA 97

TEODORESCU MATEI

7

SCOALA 97

TOMESCU TUDOR

7

SCOALA 97

ŢIGĂU  ANDREI

7

SCOALA 97

ŢUIU  ANA – EVELYN

7

SCOALA 97

UNGUREANU VLAD

7

SCOALA 97

URSU DIANA

7

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CRĂCIUNICĂ GABRIELA

8

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CUCUTA CATALINA

8

SCOALA 97

GAFEI SORIN

8

SCOALA 97

LOGHIN MIHAI

8

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MANOILA ANDREEA

8

SCOALA 97

MUNJEA ALEXANDRU

8

SCOALA 97

NICHIFOR ANDREEA

8

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

PELTECU ALEXANDRU

8

SCOALA 97

PETRARU MIHNEA

8

SCOALA 97

PÎRVAN MARCEL

8

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

Citeste mai mult

Repartizarea pe sali a elevilor pentru concursul Arhimede – 28 noiembrie 2009

SALA 1 – etaj 1

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

ANGHEL TEODORA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

AZARMANECHE MARCO

3

SCOALA 97

BADEA ALEXANDRU

3

SCOALA 97

BADEA BRIANA

3

SCOALA 97

BADICEANU MIHAI

3

SCOALA 97

BĂRBUCEANU  ANDREEA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

BECHERU ANCA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

BRĂNDUŞESCU VLAD

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

BURCULET RAZVAN

3

SCOALA 97

BUSCA ALEXANDRU

3

C.N. EMINESCU

CALUGAREANU VLAD

3

SCOALA 97

CONDURACHE ANTONIA

3

C.N. EMINESCU

ALEXANDRESCU ALEXANDRU

4

SCOALA 97

ANGHELESCU TEODORA

4

SCOALA 97

BALABAN ALEXANDRU

4

SCOALA 97

BARBU CIPRIAN

4

SCOALA 97

CHERAN DARIA

4

SCOALA 97

COMAN FRANCESCA

4

SCOALA 97

DOBRAN VLAD

4

SCOALA 97

DRAGNE BOGDAN

4

SCOALA 97

DRAGOMIR DIANA

4

SCOALA 97

DRAGUSIN ANDRADA

4

SCOALA 97

GEORGESCU DARIA

4

SCOALA 97

HASNAS CALIN

4

SCOALA 97

SALA 2 – etaj1

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

COŢOFANĂ ŞTEFAN

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CRĂCIUNICĂ IULIA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CRISTEA THEODOR

3

SCOALA 97

DOSIUS DAN ANDREI

3

C.N. EMINESCU

DRAGOESCU ALEXANDRU

3

SCOALA 97

DUMITRU ALEXANDRA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

DUMITRU RAMONA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

FILIP SEBASTIAN

3

SCOALA 97

GALATANU-VISAN OCTAVIAN

3

SCOALA 97

GHEORGHE INGRID

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

GOGONEA CONSTANTIN

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

GOICEANU TEODORA

3

SCOALA 97

MARINESCU STEFANIA

4

SCOALA 97

NEMTANU ELISABETA

4

SCOALA 97

PARLEA PAUL

4

SCOALA 97

PETRE TUDOR

4

SCOALA 97

POPA-TEIUSANU ALEXANDRA

4

SCOALA 97

POPESCU CRISTINA

4

SCOALA 97

POPP ALEXANDRU

4

SCOALA 97

RADU MARIA

4

SCOALA 97

RADU OANA

4

SCOALA 97

STANCULESCU ANDREI

4

SCOALA 97

TANASESCU ANA

4

SCOALA 97

TIRLEA ANA MARIA

4

SCOALA 97

VLADONE ADRIANA

4

SCOALA 97

SALA 3 – etaj1

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

GRĂJDAN ALEXANDRU

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

GROSU MINODORA

3

SCOALA 97

HALJA ALEXANDRA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

HORATAU ZAHARIA

3

C.N. EMINESCU

IANCU ANDREI

3

PALATUL NAT. AL COPIILOR

ILIE ANA MARIA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

IVAN IRINA

3

C.N. EMINESCU

JUNGHIE ANDREI

3

C.N. EMINESCU

KAZNOVSKY CRISTIAN

3

PALATUL NAT. AL COPIILOR

LUNGU IULIA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MAKAI ALEXANDRA

3

SCOALA 97

MIHEI MARIA

3

SCOALA 97

APOSTOL ALEXANDRU

5

SCOALA 97

BALTA ANDREEA

5

SCOALA 97

BARCEA ANDREI

5

SCOALA 97

BOICIUC REMUS

5

SCOALA 97

BRATU ALEXANDRU

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

BUCUREL RADU

5

SCOALA 97

CAZAN ALEXANDRU

5

SCOALA 97

CETATEANU TEODOR

5

C.N. EMINESCU

CHELU BOGDAN

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

DRAGOIESCU SONIA

5

SCOALA 97

DRAGUSIN CATALINA

5

SCOALA 97

DUTA MONICA

5

SCOALA 97

SALA 4 – etaj1

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

MITRAN ANA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MOCANU SORINA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MORECUT ANDREEA

3

SCOALA 97

MOŞOI IULIA

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MOTOC GEANINA

3

C.N. EMINESCU

NAJAM TIA NICOLE

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

ONCIU TUDOR

3

SCOALA 97

PETRE RADU

3

SCOALA 97

PETRICĂ ANTONIO

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

PLETEA PAVEL

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

POP GABRIEL

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

ROŞIORU ROBERT

3

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

FRUM CĂTĂLIN

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

FUSAREA RARES

5

SCOALA 97

GHICOZANA

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

GRIGORE RALUCA

5

SCOALA 97

HOSU ALINA

5

SCOALA 97

IRIMIES VLAD

5

SCOALA 97

LUCESCUTHEODOR

5

SCOALA 97

MANTA BOGDAN

5

SCOALA 97

MOROSANU ROBERT

5

SCOALA 97

MUSATOIU TEODORA

5

SCOALA 97

NEAGUANDREI

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

NEDA ADINA

5

SCOALA 97

SALA 5 – etaj2

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

SCRIOSTEANU IOANA

3

SCOALA 97

STANCA DENISA

3

C.N. EMINESCU

STANILA IOANA

3

SCOALA 97

STAVARACHE VLAD

3

C.N. EMINESCU

TOMA PATRICK

3

SCOALA 97

TOMESCU PETRU

3

SCOALA 97

TUDOR ANDREEA

3

C.N. EMINESCU

TUDOSE ANDREEA

3

SCOALA 97

VASILE ANDREI

3

C.N. EMINESCU

VASILE RUNA

3

SCOALA 97

VASILESCU CLARA

3

SCOALA 97

VASILESCU TUDOR

3

C.N. EMINESCU

PETRE ANA-MARIA

5

L. GEORGE ENESCU

PETRE ANDREI

5

SCOALA 97

RADUCANU TIBERIU

5

SCOALA 97

RUSU ANDREEA

5

SCOALA 97

SARBU TUDOR

5

SCOALA 97

SCRIOSTEANU VICTOR

5

SCOALA 97

SMIDU ANDREI

5

SCOALA 97

STANICA RADA

5

SCOALA 97

STATE FRANCISCA

5

SCOALA 97

STEFAN MARIA

5

SCOALA 97

STOICA ALEXANDRA

5

SCOALA 97

SUHI STEFAN

5

SCOALA 97

SALA 6 – etaj2

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

TEODORESCU CEZARA

5

SCOALA 97

TEODORESCU IOANA

5

SCOALA 97

TUNARU ROXANA

5

PALATUL NAT. AL COPIILOR

VASILOIU CĂTĂLIN

5

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

VORNICU VLAD

5

SCOALA 97

ZAHARIA ROXANA

5

SCOALA 97

ANGHEL RARES

6

SCOALA CENTRALA

BALTA CRISTINA

6

SC100 “ANDREI SAGUNA”

BUJOR ANDREI

6

C.N. EMINESCU

BURCIU DIANA

6

SCOALA CENTRALA

CARABA MIHAI

6

SCOALA 97

CHIRITA MARIA

6

SCOALA 97

BUDAI ADRIAN

7

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CALUGAREANU HORIA

7

SCOALA 97

CARABIN VLAD

7

SCOALA 97

COJOCARU BOGDAN

7

SCOALA 97

CONSTANTINESCU ANA

7

SCOALA 97

COVO  ROBERT -EDUARD

7

SCOALA 97

CRISTALI  IRINA

7

SCOALA 97

DEACONEASA ANDREEA

7

C.N. EMINESCU

FEROLI IULIA

7

SCOALA 97

FILIOS EDESA

7

SCOALA 97

FUSĂREA  DAN – ŞTEFAN

7

SCOALA 97

GALATANU IONUT

7

SCOALA 97

SALA 7 – etaj2

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

CHIVURALUCA

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CIMPUIERU MIHAI

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CIRCIUMARU VALENTIN

6

SCOALA CENTRALA

CONSTANTINESCU ILEANA

6

LEHLIU GARA

CRETU RAZVAN

6

SCOALA 97

CRISTEA ANDRA

6

SCOALA 97

DIMINOV DANIEL

6

SCOALA 97

DOBRAN ROBERT

6

SCOALA 97

DOCAN MIHAI

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

ENE CARLA

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

ENICA IRINA

6

SCOALA CENTRALA

GEORGESCU VLAD

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

ILIE  IONUŢ – ALEXANDRU

7

SCOALA 97

IOSIF IRINA

7

SC100 “ANDREI SAGUNA”

LEONTESCU MATEI

7

PALATUL NAT. AL COPIILOR

LUCESCU MATEIPATRICK

7

SCOALA 97

LUMINA SIMINA

7

SCOALA 97

MANAICU ANDREEA

7

SCOALA 97

MARCU ANTONIA

7

SCOALA 97

MATEI COSTIN

7

SCOALA 97

MITICI CRISTIANA

7

SCOALA 97

MORMECI TEODORA

7

SCOALA 97

NEACSU BOGDAN

7

SCOALA 97

NEDELCU IONUŢ

7

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

SALA 8 – etaj2

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

HERDEA IONUT

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

IANA STEFAN

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

IOJA VLAD

6

SCOALA CENTRALA

IORDACHE IOANA

6

SCOALA 97

IVAN VLAD

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

LUPU ALEXANDRU

6

SCOALA 97

MAIOVSCHI IOANA

6

SCOALA 97

MANEA ALEXANDRU

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MARIN TUDOR

6

COL. GERMAN GOETHE

MIHAI STEFAN

6

SCOALA 97

MIU MIRUNA

6

SCOALA 97

NECULA STEFAN

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

NEDELCU VLAD

7

SC100 “ANDREI SAGUNA”

NICOLESCU  GABRIEL

7

SCOALA 97

NISTOR SIMONA

7

SCOALA 97

PAUN CATALIN

7

SCOALA 97

PORUMBESCU  TUDOR

7

SCOALA 97

SANDU  LUMINIŢA

7

SCOALA 97

SERBAN COSMIN

7

PALATUL NAT. AL COPIILOR

STAN ANA-MARIA

7

SC100 “ANDREI SAGUNA”

STOICA ALEXANDRU

7

SCOALA 97

TEODORESCU MATEI

7

SCOALA 97

ŢIGĂU  ANDREI

7

SCOALA 97

TOMESCU TUDOR

7

SCOALA 97

SALA 9 – etaj2

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

NEDELCU NICOLAE

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

NITA LUCIAN

6

SCOALA 97

PADURARU RUXANDRA

6

SCOALA 97

PADUROIU SILVIU

6

SCOALA 97

PANZAR DANIEL

6

SCOALA 97

PAVEL SONIA

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

PLETEA ANDREI

6

L. GEORGE ENESCU

POPA ADRIANA

6

SCOALA 97

RADU MARIA

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

SALISTEANU VLAD

6

SCOALA 97

SAVA PATRICK

6

SCOALA 97

SCAFARU ANDREI

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

ŢUIU  ANA – EVELYN

7

SCOALA 97

UNGUREANU VLAD

7

SCOALA 97

URSU DIANA

7

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CRĂCIUNICĂ GABRIELA

8

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

CUCUTA CATALINA

8

SCOALA 97

DEDIU BOGDAN

8

SCOALA 97

FIERARU MIHAELA

8

SCOALA 97

GAFEI SORIN

8

SCOALA 97

LOGHIN MIHAI

8

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

MANOILA ANDREEA

8

SCOALA 97

MUNJEA ALEXANDRU

8

SCOALA 97

NICHIFOR ANDREEA

8

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

SALA10 – etaj2

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

CLS

ŞCOALA

SCARLAT RĂZVAN

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

SERBAN MIHNEA

6

PALATUL NAT. AL COPIILOR

STAN TEODOR

6

SCOALA 97

STEFANCU DENISA

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

STOIAN MIRELA

6

SCOALA CENTRALA

STOICA IRINA

6

SCOALA 97

STOICA MIHNEA

6

SCOALA 97

SUIU ALICE

6

SC . 17 “PIA BRATIANU”

TEODORESCU CRISTIAN

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

TÎRLEA RĂZVAN

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

ŢOPANĂ ANDREI

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

TUFĂNESCU TUDOR

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

VALEANU STEFAN

6

SC100 “ANDREI SAGUNA”

ZAMFIRESCU MIHNEA

6

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

PELTECU ALEXANDRU

8

SCOALA 97

PETRARU MIHNEA

8

SCOALA 97

PÎRVAN MARCEL

8

SC 190 “MARCELA PENEŞ”

RADUCANU TEODOR

8

SCOALA 97

RIZESCU MIHAI

8

SCOALA 97

STAN TEODOR

8

SCOALA 97

STOIANA MOIS VLAD

8

SCOALA 97

STOICA ANDREI

8

SCOALA 97

VORNICU DAN

8

SCOALA 97

Citeste mai mult