Rezultatele concursului ARHIMEDE, etapa locala, 24 Noiembrie 2012
Gasiti mai jos rezultatele concursului desfasurat astazi. In lista gasiti primele 10 locuri pentru fiecare clasa, iar in fisierul atasat veti gasi clasamentul complet. Felicitari tuturor participantilor!
Click aici pentru a downloada fisierul cu rezultatele complete: Rezultate – etapa locala_arhimede_24112012
CLASA 2
Nr. crt. | NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI | CLS | ŞCOALA | PUNCTAJ |
1 | CAZAN SERGIU | 2 | SCOALA 97 | 36 |
2 | DUMITRESCU MARIA | 2 | SCOALA 97 | 36 |
3 | NECULA VLADIMIR | 2 | SCOALA 97 | 36 |
4 | GIRLEA HARRY | 2 | SCOALA 97 | 35 |
5 | MIREA OANA | 2 | SCOALA 97 | 35 |
6 | MOLDOVAN ANDREI | 2 | SCOALA 79 | 35 |
7 | OTEL BIANCA | 2 | SCOALA 97 | 35 |
8 | CHIRITA ALEXIA | 2 | SCOALA 97 | 34 |
9 | MORARESCU MIHNEA | 2 | SCOALA 97 | 33 |
10 | SONTEA VLADIMIR | 2 | SCOALA 97 | 33 |
CLASA 3
Nr. crt. | NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI | CLS | ŞCOALA | PUNCTAJ |
1 | OSMAN MARIA | 3 | SCOALA 97 | 40 |
2 | GREACA ALBERT | 3 | SCOALA 97 | 39 |
3 | CONSTANTINESCU RADU | 3 | SCOALA 97 | 37 |
4 | CARABA CODRIN | 3 | SCOALA 97 | 36 |
5 | SANDRU MATEI | 3 | SCOALA 97 | 35 |
6 | GHITA CORVIN | 3 | SCOALA 97 | 33 |
7 | ALBU MATEI | 3 | SCOALA 97 | 32 |
8 | DRAGOMIR STEFAN | 3 | SCOALA 97 | 31 |
9 | BURLOIU PAUL | 3 | SCOALA 97 | 30 |
10 | PRESCORNITA EDUARD | 3 | SCOALA 97 | 29 |
CLASA 4
Nr. crt. | NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI | CLS | ŞCOALA | PUNCTAJ |
1 | SAVIN EVA | 4 | SCOALA 97 | 38 |
2 | URSANU MARA | 4 | SCOALA 97 | 34 |
3 | MIHAILA TEODORA | 4 | SCOALA 97 | 32 |
4 | MIHAILA VICTOR | 4 | SCOALA 97 | 32 |
5 | GOLGOT SABIN | 4 | SCOALA 97 | 31 |
6 | ALAZAROAIE ANDRA | 4 | SCOALA 97 | 30 |
7 | ENACHE TUDOR | 4 | SCOALA 97 | 30 |
8 | TANASA BIANCA | 4 | SCOALA 97 | 28 |
9 | RADA PAUL | 4 | SCOALA 97 | 27 |
10 | TUDOR IOANA | 4 | SCOALA 97 | 27 |
CLASA 5
Nr. crt. | NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI | CLS | ŞCOALA | PUNCTAJ |
1 | MARCU ALEXANDRA | 5 | SCOALA 97 | 30 |
2 | BRANZEU MIHNEA | 5 | SCOALA 97 | 29 |
3 | GIRBEA MONICA | 5 | SCOALA 190 | 28 |
4 | STANCIU VLAD | 5 | SCOALA 97 | 28 |
5 | FLOREA KARINA | 5 | SCOALA 97 | 25 |
6 | TUDOSE ROBERT | 5 | SCOALA 190 | 25 |
7 | VASILE PAUL | 5 | SCOALA 97 | 25 |
8 | DUTESCU MIHAI | 5 | SCOALA 190 | 24 |
9 | GHEORGHE BOGDAN | 5 | SCOALA 190 | 24 |
10 | IOSIF TEODOR | 5 | SCOALA 97 | 24 |
CLASA 6
Nr. crt. | NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI | CLS | ŞCOALA | PUNCTAJ |
1 | GOICEANU TEODORA | 6 | SCOALA 97 | 32 |
2 | GALATANU-VISAN OCTAVIAN | 6 | SCOALA 97 | 30 |
3 | DRAGOESCU ALEXANDRU | 6 | SCOALA 97 | 29 |
4 | TOMESCU PETRU | 6 | SCOALA 97 | 29 |
5 | POIENARU ANDREI | 6 | SCOALA 97 | 27 |
6 | HORATAU ZAHARIA | 6 | SCOALA 97 | 26 |
7 | PRISACARU ANDREI | 6 | SCOALA 100 | 26 |
8 | TICLEANU TEODORA | 6 | SCOALA 97 | 26 |
9 | MORARU MIRCEA | 6 | SCOALA 97 | 25 |
10 | GHIMIS ANDREI | 6 | SCOALA 97 | 24 |
CLASA 7
Nr. crt. | NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI | CLS | ŞCOALA | PUNCTAJ |
1 | VLADONE ADRIANA | 7 | SCOALA 97 | 25 |
2 | BONTAS CAROL | 7 | SCOALA 97 | 24 |
3 | RADU OANA | 7 | SCOALA 97 | 24 |
4 | BALAN ELIZA | 7 | SCOALA 97 | 20 |
5 | NEMTANU ELISABETA | 7 | SCOALA 97 | 19 |
6 | DRAGUSIN ANDRADA | 7 | SCOALA 97 | 18 |
7 | GEORGESCU DARIA | 7 | SCOALA 97 | 18 |
8 | ION TUDOR | 7 | SCOALA 97 | 18 |
9 | MARINESCU STEFANIA | 7 | SCOALA 97 | 17 |
10 | ANGHELESCU TEODORA | 7 | SCOALA 97 | 16 |
CLASA 8
Nr. crt. | NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI | CLS | ŞCOALA | PUNCTAJ |
1 | NEDA ADINA | 8 | SCOALA 97 | 30 |
2 | STATE FRANCISCA | 8 | SCOALA 97 | 29 |
3 | CHETREANU MATEI | 8 | SCOALA 97 | 26 |
4 | IRIMIES VLAD | 8 | SCOALA 97 | 25 |
5 | SIRBU TUDOR | 8 | SCOALA 97 | 25 |
6 | DUTA MONICA | 8 | SCOALA 97 | 24 |
7 | RADUCANU TIBERIU | 8 | SCOALA 97 | 23 |
8 | GRIGORE RALUCA | 8 | SCOALA 97 | 22 |
9 | HOSU ALINA | 8 | SCOALA 97 | 22 |
10 | SCRIOSTEANU VICTOR | 8 | SCOALA 97 | 21 |