Rezultate Olimpiada de Matematica pe sector
Prezentăm mai jos rezultatele obtinute de elevii Scolii Gimnaziale nr. 97 la Olimpiada de Matematica etapa pe sector si elevii calificati la Olimpada de Matematica – etapa pe municipiu
NR. CRT. | NUME SI PRENUME | CLASA | TOTAL PUNCTAJ | PREMIUL |
---|---|---|---|---|
1 | ALEXAN VLAD | V | 21 | PREMIUL II |
2 | ANDREI DIANA | V | 21 | PREMIUL II |
3 | BURLOIU PAUL | V | 21 | PREMIUL II |
4 | OSMAN MARIA | V | 21 | PREMIUL II |
5 | SANDRU MATEI | V | 20 | PREMIUL III |
6 | BRAN SABRINA | V | 19.5 | PREMIUL III |
7 | ALBU MATEI | V | 19 | MENTIUNE |
8 | BUCSA RARES | V | 19 | MENTIUNE |
9 | TODA TUDOR | V | 19 | MENTIUNE |
10 | CONSTANTINESCU RADU | V | 17 | MENTIUNE |
11 | IONESCU VLAD | VI | 28 | PREMIUL I |
12 | TUDOR IOANA OCTAVIA | VI | 28 | PREMIUL I |
13 | MIHAILA TEODORA | VI | 26 | PREMIUL II |
14 | SAVIN EVA | VI | 26 | PREMIUL II |
15 | BONTAS CEZAR | VI | 24.5 | PREMIUL II |
16 | ENACHE TUDOR | VI | 24 | PREMIUL III |
17 | NECHITA SEBASTIAN | VI | 24 | PREMIUL III |
18 | BADEA BIANCA MARIA | VI | 21 | PREMIUL III |
19 | STANCIU OCTAVIAN | VI | 21 | MENTIUNE |
20 | CIOBOTA ROBERT | VI | 20 | PREMIUL III |
21 | MARCU ANA CRISTIANA | VI | 20 | PREMIUL III |
22 | MIHAILA VICTOR | VI | 19 | MENTIUNE |
23 | ULEIA ELENA | VI | 19 | MENTIUNE |
24 | BURCA VLAD | VI | 18.5 | MENTIUNE |
25 | BURCEA IOANA | VI | 18 | MENTIUNE |
26 | ICLENZAN DIMITRIU TUDOR | VI | 17 | MENTIUNE |
27 | BULBOACA ALEXANDRU EUGEN | VI | 16 | MENTIUNE |
28 | PETRACHE ANDREI NICOLAE | VI | 16 | MENTIUNE |
29 | SANDU THEODOR PAVEL | VI | 16 | MENTIUNE |
30 | ILIE RARES | VI | 15 | MENTIUNE |
31 | SANDU ALEXIA | VI | 15 | MENTIUNE |
32 | IOSIF TEODOR | VII | 27 | PREMIUL I |
33 | BRANZEU MIHNEA | VII | 23 | PREMIUL III |
34 | FLOREA KARINA IOANA | VII | 23 | PREMIUL III |
35 | STANCIU VLAD | VII | 23 | PREMIUL III |
36 | BADEA ALEXANDRU | VIII | 27 | PREMIUL I |
37 | CRISTEA THEODOR | VIII | 27 | PREMIUL I |
38 | FILIP SEBASTIAN | VIII | 27 | PREMIUL I |
39 | SCRIOSTEANU IOANA | VIII | 26 | PREMIUL III |
40 | MARECUT ANDREEA | VIII | 25 | PREMIUL III |
41 | PREOTEASA MIRCEA | VIII | 24 | PREMIUL III |
42 | CALUGAREANU VLAD | VIII | 23 | MENTIUNE |
43 | IONESCU ANDREI | VIII | 23 | MENTIUNE |
44 | TICLEANU TEODORA | VIII | 21 | MENTIUNE |
45 | TOMESCU PETRU | VIII | 21 | MENTIUNE |
46 | VASILE RUNA | VIII | 20 | MENTIUNE |
Felicitari tuturor participantiilor!
NR. CRT. | NUME SI PRENUME | CLASA | PUNCTAJ |
---|---|---|---|
1 | ALEXAN VLAD | V | 21 |
2 | ANDREI DIANA | V | 21 |
3 | BURLOIU PAUL | V | 21 |
4 | OSMAN MARIA | V | 21 |
5 | SANDRU MATEI | V | 20 |
6 | BRAN SABRINA | V | 19.5 |
7 | ALBU MATEI | V | 19 |
8 | BUCSA RARES | V | 19 |
9 | TODA TUDOR | V | 19 |
10 | CONSTANTINESCU RADU | V | 17 |
11 | ISTVAN MARIA | V | 14 |
12 | PRESCORNITA EDUARD TUDOR | V | 14 |
13 | IONESCU VLAD | VI | 28 |
14 | TUDOR IOANA OCTAVIA | VI | 28 |
15 | MIHAILA TEODORA | VI | 26 |
16 | SAVIN EVA | VI | 26 |
17 | BONTAS CEZAR | VI | 24.5 |
18 | ENACHE TUDOR | VI | 24 |
19 | NECHITA SEBASTIAN | VI | 24 |
20 | BADEA BIANCA MARIA | VI | 21 |
21 | STANCIU OCTAVIAN | VI | 21 |
22 | CIOBOTA ROBERT | VI | 20 |
23 | MARCU ANA CRISTIANA | VI | 20 |
24 | MIHAILA VICTOR | VI | 19 |
25 | ULEIA ELENA | VI | 19 |
26 | BURCA VLAD | VI | 18.5 |
27 | BURCEA IOANA | VI | 18 |
28 | ICLENZAN DIMITRIU TUDOR | VI | 17 |
29 | BULBOACA ALEXANDRU EUGEN | VI | 16 |
30 | PETRACHE ANDREI NICOLAE | VI | 16 |
31 | SANDU THEODOR PAVEL | VI | 16 |
32 | ILIE RARES | VI | 15 |
33 | SANDU ALEXIA | VI | 15 |
34 | CIACHIR ARHIRE ANA | VI | 14 |
35 | PETRESCU ROXANNA | VI | 14 |
36 | SANDRU RARES | VI | 14 |
37 | SANDU THEODOR PAVEL | VI | 14 |
38 | IOSIF TEODOR | VII | 27 |
39 | BRANZEU MIHNEA | VII | 23 |
40 | FLOREA KARINA IOANA | VII | 23 |
41 | STANCIU VLAD | VII | 23 |
42 | CARSTEA ANASTASIA | VII | 16 |
43 | BADEA ALEXANDRU | VIII | 27 |
44 | CRISTEA THEODOR | VIII | 27 |
45 | FILIP SEBASTIAN | VIII | 27 |
46 | SCRIOSTEANU IOANA | VIII | 26 |
47 | MARECUT ANDREEA | VIII | 25 |
48 | PREOTEASA MIRCEA | VIII | 24 |
49 | CALUGAREANU VLAD | VIII | 23 |
50 | IONESCU ANDREI | VIII | 23 |
51 | TICLEANU TEODORA | VIII | 21 |
52 | TOMESCU PETRU | VIII | 21 |
53 | VASILE RUNA | VIII | 20 |
54 | GOICEANU TEODORA | VIII | 19 |
55 | MAKAI ALEXANDRA | VIII | 19 |
56 | MORARU MIRCEA | VIII | 18 |
57 | HORATAU ZAHARIA HOSTIUC | VIII | 17 |
58 | AZARMENACHE MARCO | VIII | 16 |