Etapa pe sector a Olimpiadei de Matematica
In atentia participantilor la etapa pe sector a Olimpiadei de Matematica va anuntam ca Olimpiada va avea loc pe data de 21.02.2016 iar clasele a V-a si a VI-a vor merge la Scoala Gimnaziala Nr. 190 ; clasele a VII-a si a VIII-a vor merge la Scoala Gimnaziala Nr. 36. Olimpiada va incepe la ora 10:00 iar accesul elevilor in centrele de concurs va fi permis intre orele 9:00-9:30 numai pe baza carnetelor de elev vizate sau al cartii de identitate.
Acestia sunt participantii etapei pe sector a Olimpiadei de Matematica:
- Clasele a V-a si a VI-a:
Nr. Crt. | Numele si prenumele | Unitate de invatamant | Clasa |
---|---|---|---|
1 | Albu George | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
2 | Anghel Larisa-Maria | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
3 | Birjaru Darius Cristian | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
4 | Brendea Rares | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
5 | Burlibasa Andrei | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
6 | Cazan Sergiu | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
7 | Cernaianu Lavinia | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
8 | Chirita Alexia Maria | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
9 | Ciobanu Mih?ilescu Luca | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
10 | Combei Erika | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
11 | Cotruta Mircea | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
12 | Dorneanu Stefan | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
13 | Dumitrescu Maria | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
14 | Dunareanu Dinu | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
15 | Georgescu Pavel | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
16 | Gîrlea Harry Marius | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
17 | Golgot Ilinca | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
18 | Iacob-Cakir Yasmine-Alexandra- ?tefania | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
19 | Ionescu Diana Andreea | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
20 | Manea Vlad Petru | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
21 | Marin Iarina Alexia | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
22 | Matei Radu Mihai | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
23 | Maxim ?tefan Andrei | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
24 | Mirea Oana | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
25 | Mor?rescu Mihnea Theodor | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
26 | Musta?? Dumitru Sebastian | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
27 | Must?reat? David | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
28 | Oprea Ilinca | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
29 | O?el Ioana Bianca | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
30 | Parpale Dan | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
31 | Rashidi Iosif | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
32 | Sîrbu Diana-Alexandra | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
33 | Slejuc Mihnea Alexandru | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
34 | Sontea Vladimir | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
35 | Stan ?tefan | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
36 | Stanciu Bogdan | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
37 | Stoica Ruxandra | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
38 | Toma ?tefan Alexandru | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
39 | Vasile Vlad Raul | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
40 | Vizireanu Serban | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
41 | Zafeiropoulos Stefanos | Scoala Gimnaziala Nr.97 | V |
42 | Albu Matei | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
43 | Alexan Vlad | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
44 | Andrei Diana | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
45 | Bran Sabrina | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
46 | Bucsa Rares | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
47 | Burloiu Paul | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
48 | Caraba Codrin | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
49 | Constantinescu Radu | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
50 | Dirdeci Ana | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
51 | Dumitrache Marcela | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
52 | Gologan Ruxandra | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
53 | Istvan Maria | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
54 | Marcu Beatrice | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
55 | Nicolae Ana | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
56 | Osman Maria | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
57 | Prescornita Eduard Tudor | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
58 | Ramniceanu Ilinca | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
59 | Sandru Matei | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
60 | Toda Tudor | Scoala Gimnaziala Nr.97 | VI |
- Clasele a VII-a si a VIII-a:
Nr. Crt. | Numele si prenumele | Unitate de invatamant | Clasa |
---|---|---|---|
1 | Badea Bianca Maria | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
2 | Bontas Cezar | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
3 | Bulboaca Alexandru Eugen | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
4 | Burca Vlad | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
5 | Burcea Ioana | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
6 | Butan Maria Gabriela | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
7 | Ciachir Arhire Ana | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
8 | Ciobota Robert | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
9 | Enache Tudor | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
10 | Filip Emil | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
11 | Florea Karina Ioana | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
12 | Golgot Sabin | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
13 | Iclenzan Dimitriu Tudor | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
14 | Ierimie Mihaela | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
15 | Ilie Rares | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
16 | Ionescu Sorana | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
17 | Ionescu Vlad | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
18 | Marcu Ana Gabriela | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
19 | Mihaila Teodora | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
20 | Mihaila Victor | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
21 | Nechita Sebastian | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
22 | Petrache Andrei Nicolae | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
23 | Petrescu Roxana | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
24 | Raducanu George | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
25 | Sandu Ioana | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
26 | Sandu Rares | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
27 | Sandu Theodor Pavel | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
28 | Savin Eva | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
29 | Stanciu Octavian | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
30 | Stoian Matei | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
31 | Tudor Ioana Octavia | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
32 | Uleia Elena | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VII |
33 | Branzeu Mihnea | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
34 | Carstea Anastasia | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
35 | Goiceanu Rares | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
36 | Iosif Teodor | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
37 | Leca Stefan | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
38 | Marcu Alexandra | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
39 | Marcu Mihai | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
40 | Petcu Rares | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
41 | Popescu Adina Maria | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
42 | Percupetu Stefania | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
43 | Stanciu Vlad | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
44 | Stancu Maria | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
45 | Vasile Paul | Scoala Gimnaziala Nr. 97 | VIII |
Va uram mult succes si rezultate bune la Olimpiada si la viitoarele concursuri!