REZULTATELE CONCURSULUI MATE 97

REZULTATELE CONCURSULUI MATE 97

                    Mai jos aveti rezultatele concursului Mate 97:

Citeste mai mult

Premiu special la CONCURSUL INTERJUDETEAN "ION BARBU - DAN BARBILIAN"

Premiu special la CONCURSUL INTERJUDETEAN “ION BARBU – DAN BARBILIAN”

Se acorda elevei Osman-Calescu Natalia Maria un premiu special pentru cea mai frumoasa solutie a unei probleme la concursul de matematica.

Citeste mai mult

Rezultate Sem II anul scolar 2015-2016

Rezultate Sem II anul scolar 2015-2016

Acestea  sunt rezultatele obtinute de elevii Scolii Gimnaziale nr. 97 la concursurile de matematica in semestrul al doilea al anului scolar 2015-2016 :

Citeste mai mult

Rezultate an Scolar 200

Cls V
Nita Lucian
– premiul 3 la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– premiul 1 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
– premiul 1 la concursul de matematica Jose Marti
– premiul 3 la concursul national de matematica Arhimede (etapa zonala)
– premiul 3 la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
– premiul 3 si medalie de bronz Concursul national “LA SCOALA CU CEAS”
– medalie de bronz la proba de baraj in cadrul concursului national
“LA SCOALA CU CEAS”

PADURARU RUXANDRA
– premiul 3 la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– premiul 2 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa zonala)
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
– medalie de bronz la concursul international de matematica IMAC-oficial
DOBRAN ROBERT
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– premiul 2 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
– premiul 2 la etapa pe municipiu a olimpiadei de matematica
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
– calificat la faza nationala a olimpiadei de matematica
CRETU RAZVAN
– premiul 2 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
IORDACHE IOANA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)]
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa zonala)
SAVA PATRICK
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa zonala)
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
CARASAVA VICTORIA
– premiul 2 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
STOICA MIHNEA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
GRECU GABRIELA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
PADUROIU SILVIU
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
CHIRITA MARIA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
MAIOVSCHI IOANA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
– mentiune la Concursul national “LA SCOALA CU CEAS”

Citeste mai mult