Repartizarea pe sali a elevilor pentru concursul Arhimede – 28 noiembrie 2009
SALA 1 – etaj 1 |
||
|
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
ANGHEL TEODORA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
AZARMANECHE MARCO |
3 |
SCOALA 97 |
BADEA ALEXANDRU |
3 |
SCOALA 97 |
BADEA BRIANA |
3 |
SCOALA 97 |
BADICEANU MIHAI |
3 |
SCOALA 97 |
BĂRBUCEANU ANDREEA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
BECHERU ANCA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
BRĂNDUŞESCU VLAD |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
BURCULET RAZVAN |
3 |
SCOALA 97 |
BUSCA ALEXANDRU |
3 |
C.N. EMINESCU |
CALUGAREANU VLAD |
3 |
SCOALA 97 |
CONDURACHE ANTONIA |
3 |
C.N. EMINESCU |
ALEXANDRESCU ALEXANDRU |
4 |
SCOALA 97 |
ANGHELESCU TEODORA |
4 |
SCOALA 97 |
BALABAN ALEXANDRU |
4 |
SCOALA 97 |
BARBU CIPRIAN |
4 |
SCOALA 97 |
CHERAN DARIA |
4 |
SCOALA 97 |
COMAN FRANCESCA |
4 |
SCOALA 97 |
DOBRAN VLAD |
4 |
SCOALA 97 |
DRAGNE BOGDAN |
4 |
SCOALA 97 |
DRAGOMIR DIANA |
4 |
SCOALA 97 |
DRAGUSIN ANDRADA |
4 |
SCOALA 97 |
GEORGESCU DARIA |
4 |
SCOALA 97 |
HASNAS CALIN |
4 |
SCOALA 97 |
SALA 2 – etaj1 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
COŢOFANĂ ŞTEFAN |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
CRĂCIUNICĂ IULIA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
CRISTEA THEODOR |
3 |
SCOALA 97 |
DOSIUS DAN ANDREI |
3 |
C.N. EMINESCU |
DRAGOESCU ALEXANDRU |
3 |
SCOALA 97 |
DUMITRU ALEXANDRA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
DUMITRU RAMONA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
FILIP SEBASTIAN |
3 |
SCOALA 97 |
GALATANU-VISAN OCTAVIAN |
3 |
SCOALA 97 |
GHEORGHE INGRID |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
GOGONEA CONSTANTIN |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
GOICEANU TEODORA |
3 |
SCOALA 97 |
MARINESCU STEFANIA |
4 |
SCOALA 97 |
NEMTANU ELISABETA |
4 |
SCOALA 97 |
PARLEA PAUL |
4 |
SCOALA 97 |
PETRE TUDOR |
4 |
SCOALA 97 |
POPA-TEIUSANU ALEXANDRA |
4 |
SCOALA 97 |
POPESCU CRISTINA |
4 |
SCOALA 97 |
POPP ALEXANDRU |
4 |
SCOALA 97 |
RADU MARIA |
4 |
SCOALA 97 |
RADU OANA |
4 |
SCOALA 97 |
STANCULESCU ANDREI |
4 |
SCOALA 97 |
TANASESCU ANA |
4 |
SCOALA 97 |
TIRLEA ANA MARIA |
4 |
SCOALA 97 |
VLADONE ADRIANA |
4 |
SCOALA 97 |
SALA 3 – etaj1 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
GRĂJDAN ALEXANDRU |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
GROSU MINODORA |
3 |
SCOALA 97 |
HALJA ALEXANDRA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
HORATAU ZAHARIA |
3 |
C.N. EMINESCU |
IANCU ANDREI |
3 |
PALATUL NAT. AL COPIILOR |
ILIE ANA MARIA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
IVAN IRINA |
3 |
C.N. EMINESCU |
JUNGHIE ANDREI |
3 |
C.N. EMINESCU |
KAZNOVSKY CRISTIAN |
3 |
PALATUL NAT. AL COPIILOR |
LUNGU IULIA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
MAKAI ALEXANDRA |
3 |
SCOALA 97 |
MIHEI MARIA |
3 |
SCOALA 97 |
APOSTOL ALEXANDRU |
5 |
SCOALA 97 |
BALTA ANDREEA |
5 |
SCOALA 97 |
BARCEA ANDREI |
5 |
SCOALA 97 |
BOICIUC REMUS |
5 |
SCOALA 97 |
BRATU ALEXANDRU |
5 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
BUCUREL RADU |
5 |
SCOALA 97 |
CAZAN ALEXANDRU |
5 |
SCOALA 97 |
CETATEANU TEODOR |
5 |
C.N. EMINESCU |
CHELU BOGDAN |
5 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
DRAGOIESCU SONIA |
5 |
SCOALA 97 |
DRAGUSIN CATALINA |
5 |
SCOALA 97 |
DUTA MONICA |
5 |
SCOALA 97 |
SALA 4 – etaj1 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
MITRAN ANA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
MOCANU SORINA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
MORECUT ANDREEA |
3 |
SCOALA 97 |
MOŞOI IULIA |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
MOTOC GEANINA |
3 |
C.N. EMINESCU |
NAJAM TIA NICOLE |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
ONCIU TUDOR |
3 |
SCOALA 97 |
PETRE RADU |
3 |
SCOALA 97 |
PETRICĂ ANTONIO |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
PLETEA PAVEL |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
POP GABRIEL |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
ROŞIORU ROBERT |
3 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
FRUM CĂTĂLIN |
5 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
FUSAREA RARES |
5 |
SCOALA 97 |
GHICOZANA |
5 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
GRIGORE RALUCA |
5 |
SCOALA 97 |
HOSU ALINA |
5 |
SCOALA 97 |
IRIMIES VLAD |
5 |
SCOALA 97 |
LUCESCUTHEODOR |
5 |
SCOALA 97 |
MANTA BOGDAN |
5 |
SCOALA 97 |
MOROSANU ROBERT |
5 |
SCOALA 97 |
MUSATOIU TEODORA |
5 |
SCOALA 97 |
NEAGUANDREI |
5 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
NEDA ADINA |
5 |
SCOALA 97 |
SALA 5 – etaj2 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
SCRIOSTEANU IOANA |
3 |
SCOALA 97 |
STANCA DENISA |
3 |
C.N. EMINESCU |
STANILA IOANA |
3 |
SCOALA 97 |
STAVARACHE VLAD |
3 |
C.N. EMINESCU |
TOMA PATRICK |
3 |
SCOALA 97 |
TOMESCU PETRU |
3 |
SCOALA 97 |
TUDOR ANDREEA |
3 |
C.N. EMINESCU |
TUDOSE ANDREEA |
3 |
SCOALA 97 |
VASILE ANDREI |
3 |
C.N. EMINESCU |
VASILE RUNA |
3 |
SCOALA 97 |
VASILESCU CLARA |
3 |
SCOALA 97 |
VASILESCU TUDOR |
3 |
C.N. EMINESCU |
PETRE ANA-MARIA |
5 |
L. GEORGE ENESCU |
PETRE ANDREI |
5 |
SCOALA 97 |
RADUCANU TIBERIU |
5 |
SCOALA 97 |
RUSU ANDREEA |
5 |
SCOALA 97 |
SARBU TUDOR |
5 |
SCOALA 97 |
SCRIOSTEANU VICTOR |
5 |
SCOALA 97 |
SMIDU ANDREI |
5 |
SCOALA 97 |
STANICA RADA |
5 |
SCOALA 97 |
STATE FRANCISCA |
5 |
SCOALA 97 |
STEFAN MARIA |
5 |
SCOALA 97 |
STOICA ALEXANDRA |
5 |
SCOALA 97 |
SUHI STEFAN |
5 |
SCOALA 97 |
SALA 6 – etaj2 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
TEODORESCU CEZARA |
5 |
SCOALA 97 |
TEODORESCU IOANA |
5 |
SCOALA 97 |
TUNARU ROXANA |
5 |
PALATUL NAT. AL COPIILOR |
VASILOIU CĂTĂLIN |
5 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
VORNICU VLAD |
5 |
SCOALA 97 |
ZAHARIA ROXANA |
5 |
SCOALA 97 |
ANGHEL RARES |
6 |
SCOALA CENTRALA |
BALTA CRISTINA |
6 |
SC100 “ANDREI SAGUNA” |
BUJOR ANDREI |
6 |
C.N. EMINESCU |
BURCIU DIANA |
6 |
SCOALA CENTRALA |
CARABA MIHAI |
6 |
SCOALA 97 |
CHIRITA MARIA |
6 |
SCOALA 97 |
BUDAI ADRIAN |
7 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
CALUGAREANU HORIA |
7 |
SCOALA 97 |
CARABIN VLAD |
7 |
SCOALA 97 |
COJOCARU BOGDAN |
7 |
SCOALA 97 |
CONSTANTINESCU ANA |
7 |
SCOALA 97 |
COVO ROBERT -EDUARD |
7 |
SCOALA 97 |
CRISTALI IRINA |
7 |
SCOALA 97 |
DEACONEASA ANDREEA |
7 |
C.N. EMINESCU |
FEROLI IULIA |
7 |
SCOALA 97 |
FILIOS EDESA |
7 |
SCOALA 97 |
FUSĂREA DAN – ŞTEFAN |
7 |
SCOALA 97 |
GALATANU IONUT |
7 |
SCOALA 97 |
SALA 7 – etaj2 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
CHIVURALUCA |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
CIMPUIERU MIHAI |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
CIRCIUMARU VALENTIN |
6 |
SCOALA CENTRALA |
CONSTANTINESCU ILEANA |
6 |
LEHLIU GARA |
CRETU RAZVAN |
6 |
SCOALA 97 |
CRISTEA ANDRA |
6 |
SCOALA 97 |
DIMINOV DANIEL |
6 |
SCOALA 97 |
DOBRAN ROBERT |
6 |
SCOALA 97 |
DOCAN MIHAI |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
ENE CARLA |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
ENICA IRINA |
6 |
SCOALA CENTRALA |
GEORGESCU VLAD |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
ILIE IONUŢ – ALEXANDRU |
7 |
SCOALA 97 |
IOSIF IRINA |
7 |
SC100 “ANDREI SAGUNA” |
LEONTESCU MATEI |
7 |
PALATUL NAT. AL COPIILOR |
LUCESCU MATEIPATRICK |
7 |
SCOALA 97 |
LUMINA SIMINA |
7 |
SCOALA 97 |
MANAICU ANDREEA |
7 |
SCOALA 97 |
MARCU ANTONIA |
7 |
SCOALA 97 |
MATEI COSTIN |
7 |
SCOALA 97 |
MITICI CRISTIANA |
7 |
SCOALA 97 |
MORMECI TEODORA |
7 |
SCOALA 97 |
NEACSU BOGDAN |
7 |
SCOALA 97 |
NEDELCU IONUŢ |
7 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
SALA 8 – etaj2 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
HERDEA IONUT |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
IANA STEFAN |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
IOJA VLAD |
6 |
SCOALA CENTRALA |
IORDACHE IOANA |
6 |
SCOALA 97 |
IVAN VLAD |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
LUPU ALEXANDRU |
6 |
SCOALA 97 |
MAIOVSCHI IOANA |
6 |
SCOALA 97 |
MANEA ALEXANDRU |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
MARIN TUDOR |
6 |
COL. GERMAN GOETHE |
MIHAI STEFAN |
6 |
SCOALA 97 |
MIU MIRUNA |
6 |
SCOALA 97 |
NECULA STEFAN |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
NEDELCU VLAD |
7 |
SC100 “ANDREI SAGUNA” |
NICOLESCU GABRIEL |
7 |
SCOALA 97 |
NISTOR SIMONA |
7 |
SCOALA 97 |
PAUN CATALIN |
7 |
SCOALA 97 |
PORUMBESCU TUDOR |
7 |
SCOALA 97 |
SANDU LUMINIŢA |
7 |
SCOALA 97 |
SERBAN COSMIN |
7 |
PALATUL NAT. AL COPIILOR |
STAN ANA-MARIA |
7 |
SC100 “ANDREI SAGUNA” |
STOICA ALEXANDRU |
7 |
SCOALA 97 |
TEODORESCU MATEI |
7 |
SCOALA 97 |
ŢIGĂU ANDREI |
7 |
SCOALA 97 |
TOMESCU TUDOR |
7 |
SCOALA 97 |
SALA 9 – etaj2 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
NEDELCU NICOLAE |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
NITA LUCIAN |
6 |
SCOALA 97 |
PADURARU RUXANDRA |
6 |
SCOALA 97 |
PADUROIU SILVIU |
6 |
SCOALA 97 |
PANZAR DANIEL |
6 |
SCOALA 97 |
PAVEL SONIA |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
PLETEA ANDREI |
6 |
L. GEORGE ENESCU |
POPA ADRIANA |
6 |
SCOALA 97 |
RADU MARIA |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
SALISTEANU VLAD |
6 |
SCOALA 97 |
SAVA PATRICK |
6 |
SCOALA 97 |
SCAFARU ANDREI |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
ŢUIU ANA – EVELYN |
7 |
SCOALA 97 |
UNGUREANU VLAD |
7 |
SCOALA 97 |
URSU DIANA |
7 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
CRĂCIUNICĂ GABRIELA |
8 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
CUCUTA CATALINA |
8 |
SCOALA 97 |
DEDIU BOGDAN |
8 |
SCOALA 97 |
FIERARU MIHAELA |
8 |
SCOALA 97 |
GAFEI SORIN |
8 |
SCOALA 97 |
LOGHIN MIHAI |
8 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
MANOILA ANDREEA |
8 |
SCOALA 97 |
MUNJEA ALEXANDRU |
8 |
SCOALA 97 |
NICHIFOR ANDREEA |
8 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
SALA10 – etaj2 |
||
NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI |
CLS |
ŞCOALA |
SCARLAT RĂZVAN |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
SERBAN MIHNEA |
6 |
PALATUL NAT. AL COPIILOR |
STAN TEODOR |
6 |
SCOALA 97 |
STEFANCU DENISA |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
STOIAN MIRELA |
6 |
SCOALA CENTRALA |
STOICA IRINA |
6 |
SCOALA 97 |
STOICA MIHNEA |
6 |
SCOALA 97 |
SUIU ALICE |
6 |
SC . 17 “PIA BRATIANU” |
TEODORESCU CRISTIAN |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
TÎRLEA RĂZVAN |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
ŢOPANĂ ANDREI |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
TUFĂNESCU TUDOR |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
VALEANU STEFAN |
6 |
SC100 “ANDREI SAGUNA” |
ZAMFIRESCU MIHNEA |
6 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
PELTECU ALEXANDRU |
8 |
SCOALA 97 |
PETRARU MIHNEA |
8 |
SCOALA 97 |
PÎRVAN MARCEL |
8 |
SC 190 “MARCELA PENEŞ” |
RADUCANU TEODOR |
8 |
SCOALA 97 |
RIZESCU MIHAI |
8 |
SCOALA 97 |
STAN TEODOR |
8 |
SCOALA 97 |
STOIANA MOIS VLAD |
8 |
SCOALA 97 |
STOICA ANDREI |
8 |
SCOALA 97 |
VORNICU DAN |
8 |
SCOALA 97 |
Rezultate cls. a VII-a B, test predictiv 2009
TEST PREDICTIV CLS. A VII-A B |
|||
Nr. crt |
Nume si prenume |
Punctaj |
Clasa |
1 |
Cojocaru Bogdan |
9,6 |
VII B |
2 |
Carabin Vlad |
9,5 |
VII B |
3 |
Neacsu Bogdan |
9 |
VII B |
4 |
Mitici Christiana |
9 |
VII B |
5 |
Constantinescu Ana |
8,9 |
VII B |
6 |
Manaicu Andreea |
8,6 |
VII B |
7 |
Feroli Iulia |
8,2 |
VII B |
8 |
Galatanu-Visan Cosmin Ionut |
8,1 |
VII B |
9 |
Stoica Alexandru |
7,9 |
VII B |
10 |
Ristea Carmen |
7,3 |
VII B |
11 |
Dobrescu Balaur Catinca |
7 |
VII B |
12 |
Lumina Simina |
7 |
VII B |
13 |
Paun Anca |
7 |
VII B |