TEST PREDICTIV CLS. A VII-A B |
|||
Nr. crt |
Nume si prenume |
Punctaj |
Clasa |
1 |
Cojocaru Bogdan |
9,6 |
VII B |
2 |
Carabin Vlad |
9,5 |
VII B |
3 |
Neacsu Bogdan |
9 |
VII B |
4 |
Mitici Christiana |
9 |
VII B |
5 |
Constantinescu Ana |
8,9 |
VII B |
6 |
Manaicu Andreea |
8,6 |
VII B |
7 |
Feroli Iulia |
8,2 |
VII B |
8 |
Galatanu-Visan Cosmin Ionut |
8,1 |
VII B |
9 |
Stoica Alexandru |
7,9 |
VII B |
10 |
Ristea Carmen |
7,3 |
VII B |
11 |
Dobrescu Balaur Catinca |
7 |
VII B |
12 |
Lumina Simina |
7 |
VII B |
13 |
Paun Anca |
7 |
VII B |
Cls V
Nita Lucian
– premiul 3 la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– premiul 1 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
– premiul 1 la concursul de matematica Jose Marti
– premiul 3 la concursul national de matematica Arhimede (etapa zonala)
– premiul 3 la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
– premiul 3 si medalie de bronz Concursul national “LA SCOALA CU CEAS”
– medalie de bronz la proba de baraj in cadrul concursului national
“LA SCOALA CU CEAS”
–
PADURARU RUXANDRA
– premiul 3 la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– premiul 2 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa zonala)
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
– medalie de bronz la concursul international de matematica IMAC-oficial
DOBRAN ROBERT
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– premiul 2 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
– premiul 2 la etapa pe municipiu a olimpiadei de matematica
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
– calificat la faza nationala a olimpiadei de matematica
CRETU RAZVAN
– premiul 2 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
IORDACHE IOANA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)]
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa zonala)
SAVA PATRICK
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa zonala)
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
CARASAVA VICTORIA
– premiul 2 la etapa pe sector a olimpiadei de matematica
STOICA MIHNEA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
GRECU GABRIELA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
PADUROIU SILVIU
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
CHIRITA MARIA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
MAIOVSCHI IOANA
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa locala)
– mentiune la concursul national de matematica Arhimede (etapa finala)
– mentiune la Concursul national “LA SCOALA CU CEAS”