Mai jos aveti repartizarea pe sali la concursul MATE 97 – TURNEUL OLIMPICILOR. De asemenea, puteti vedea si premiile ce vor fi oferite castigatorilor concursului.
Nr. Crt. | NUME | CLASA | SCOALA | SALA / POZITIA |
1 | Alexandrescu Eduard | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/ 1.1 |
2 | Birzaianu Anisia | 5 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S1/ 1.3 |
3 | Branzeu Mihnea | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/ 1.5 |
4 | Brezoianu Ilinca | 5 | ICHB | S1/ 3.1 |
5 | Bucur Boris | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/ 3.3 |
6 | Carstea Anastasia | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/ 3.5 |
7 | Carteleanu Roberta | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/5.1 |
8 | Ca_aro_ Diana | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S1/ 5.3 |
9 | Chiran Andrei | 5 | Scoala Pro Ingenio | S1/5.5 |
10 | Chirita Denis | 5 | ICHB | S1/1.2 |
11 | Ciocan Maria | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S2/ 1.1 |
12 | Coman Andrei | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S2/ 1.3 |
13 | Croitoru Mara | 5 | ICHB | S2/ 1.5 |
14 | Crutan Eva | 5 | ICHB | S2/ 3.1 |
15 | Dima Ileana | 5 | ICHB | S2/ 3.3 |
16 | Dragomir Ecaterina | 5 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S2/ 3.5 |
17 | Dumitru Teodor | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S2/5.1 |
18 | Florea Karina | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S2/ 5.3 |
19 | Gavrea Nora | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S2/5.5 |
20 | Georgescu Ilinca | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S2/1.2 |
21 | Girlea Anana | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S3/ 1.1 |
22 | Goiceanu Rares | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S3/ 1.3 |
23 | Grigore Ana Maria | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S3/ 1.5 |
24 | Heytmanec Andrei | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S3/ 3.1 |
25 | Icleanu Ruxandra | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S3/ 3.3 |
26 | Ionescu Andrei Ionu_ | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S3/ 3.5 |
27 | Iorgoveanu Cristian | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S3/5.1 |
28 | Iosif Teodor | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S3/ 5.3 |
29 | Jijie Eduard | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S3/5.5 |
30 | Lovin Andrei | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S3/1.2 |
31 | Marcu Alexandra | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S4/ 1.1 |
32 | Marcu Mihai | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S4/ 1.3 |
33 | Matei Vlad | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S4/ 1.5 |
34 | Merezeanu Andreea | 5 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S4/ 3.1 |
35 | Minghir Alexandru | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S4/ 3.3 |
36 | Mitrofan Alexandru | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S4/ 3.5 |
37 | Mohanu Herbert | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S4/5.1 |
38 | N_stase Ana Maria | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S4/ 5.3 |
39 | Nastase Maria | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S4/5.5 |
40 | Pacurar Alexandru | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S4/1.2 |
41 | Paduroiu Vlad | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S5/ 1.1 |
42 | Palanciuc Silvia | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S5/ 1.3 |
43 | Palita Carina | 5 | ICHB | S5/ 1.5 |
44 | Pantea Andrei | 5 | ICHB | S5/ 3.1 |
45 | Petcu Rares | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S5/ 3.3 |
46 | Petrovici Vlad | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S5/ 3.5 |
47 | R_dulescu Rare_ | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S5/5.1 |
48 | Sima Andreea | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S5/ 5.3 |
49 | Slavu Ioan | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S5/5.5 |
50 | Stanciu Vlad | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S5/1.2 |
51 | Stanciu Vlad | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S6/ 1.1 |
52 | Stefan Matei | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S6/ 1.3 |
53 | Stefanescu Vlad | 5 | ICHB | S6/ 1.5 |
54 | Stratan Ana | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S6/ 3.1 |
55 | Sucaliuc Vlad | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S6/ 3.3 |
56 | Tarara Cristian | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S6/ 3.5 |
57 | Tarziu Andrei Nichita | 5 | ICHB | S6/5.1 |
58 | Teodorescu Antonio | 5 | ICHB | S6/ 5.3 |
59 | Timofte Alexandra | 5 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S6/5.5 |
60 | Tudorache Alexia | 5 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S6/1.2 |
61 | Vatasescu Vlad | 5 | ICHB | S6/3.2 |
62 | Voinea Alexandra | 5 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S6/5.2 |
Nr. Crt. | NUME | CLASA | SCOALA | SALA / POZITIA |
1 | Abraham Eric | 6 | ICHB | S1/1.4 |
2 | Azarmanache Marco | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/1.6 |
3 | Badea Alexandru | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/3.2 |
4 | Bocu Calin | 6 | ICHB | S1/3.4 |
5 | Bostan Andrei | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S1/3.6 |
6 | Braun Cristina | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S1/5.2 |
7 | C_lugareanu Vlad | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/5.4 |
8 | Catanea Vlad | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S1/5.6 |
9 | Chirlomez Emma | 6 | ICHB | S2/1.4 |
10 | Cioranenu Ioan | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S2/1.6 |
11 | Cristea Theodor | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S2/3.2 |
12 | Cuturela Lenca | 6 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S2/3.4 |
13 | Cuziac Radu Alexandru | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S2/3.6 |
14 | Dragoi Sabina | 6 | ICHB | S2/5.2 |
15 | Dumitriu Andrei | 6 | ICHB | S2/5.4 |
16 | Enescu Stefan | 6 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S2/5.6 |
17 | Filip Sebastian | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S3/1.4 |
18 | Georgescu Laura | 6 | ICHB | S3/1.6 |
19 | Ghigheci Andrei | 6 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S3/3.2 |
20 | Gnj Petru | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S3/3.4 |
21 | Gramescu Boicea Miruna | 6 | ICHB | S3/3.6 |
22 | Harsan Razvan | 6 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S3/5.2 |
23 | Hendoreanu Daria | 6 | ICHB | S3/5.4 |
24 | Iancu Tiberiu | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S3/5.6 |
25 | Ionescu Maximilian | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S4/1.4 |
26 | Ionescu Victor | 6 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S4/1.6 |
27 | Ivan Hora_iu | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S4/3.2 |
28 | Leustean Maria | 6 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S4/3.4 |
29 | Makai Alexandra | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S4/3.6 |
30 | Mitu Miruna | 6 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S4/5.2 |
31 | Moanta Victor | 6 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S4/5.4 |
32 | Morecu_ Andreea | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S4/5.6 |
33 | Nica Eduard | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S5/1.4 |
34 | Nicolae Ioan Andrei | 6 | ICHB | S5/1.6 |
35 | Nicolaescu Vlad | 6 | Scoala Pro Ingenio | S5/3.2 |
36 | Ni__ Ionu_ | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S5/3.4 |
37 | Pieleanu Mircea | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S5/3.6 |
38 | Potecu Armand | 6 | ICHB | S5/5.2 |
39 | Preoteasa Mircea | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S5/5.4 |
40 | Protopopescu Theodor | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S5/5.6 |
41 | Puscasu Felix | 6 | ICHB | S6/1.4 |
42 | Radu Ana | 6 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S6/1.6 |
43 | Radu Gl_van Andrei | 6 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S6/3.4 |
44 | Scrio_teanu Ioana | 6 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S6/3.6 |
45 | Staicu Astrid | 6 | ICHB | S6/5.4 |
46 | Stefanidis Stefan | 6 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S6/5.6 |
47 | Tatu Mihnea | 6 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S6/1.7 |
Nr. Crt. | NUME | CLASA | SCOALA | SALA / POZITIA |
1 | Anghel Anca | 7 | ICHB | S1/2.1 |
2 | Anghel Cristian | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S1/2.3 |
3 | Badica Vlad | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S1/2.5 |
4 | Baditescu Stefan | 7 | ICHB | S1/4.1 |
5 | Balaban Alexandru | 7 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/4.3 |
6 | B_l_oi Anca | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S1/4.5 |
7 | Bichir Dan | 7 | ICHB | S2/2.1 |
8 | Bonciocat Ciprian | 7 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S2/2.3 |
9 | Bontas Carol | 7 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S2/2.5 |
10 | Bo_nt_ Alexandru | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S2/4.1 |
11 | C_praru Richard | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S2/4.3 |
12 | Ciocan Antonie | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S2/4.5 |
13 | Constantinescu Ionu_ | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S3/2.1 |
14 | Cotrut Petru | 7 | ICHB | S3/2.3 |
15 | Doica Mihnea | 7 | ICHB | S3/2.5 |
16 | Dr_ghicescu Adrian | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S3/4.1 |
17 | Dumitrescu Ioana | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S3/4.3 |
18 | Eftimie Andrei | 7 | ICHB | S3/4.5 |
19 | Enescu Tudor | 7 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S4/2.1 |
20 | Frasineanu Anca | 7 | ICHB | S4/2.3 |
21 | Georgescu Daria | 7 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S4/2.5 |
22 | Gheorghe Mihai | 7 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S4/4.1 |
23 | Ignuta Matei | 7 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S4/4.3 |
24 | Ilas Mihai | 7 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S4/4.5 |
25 | Ivana Iulia | 7 | ICHB | S5/2.1 |
26 | Lacau Maria | 7 | ICHB | S5/2.3 |
27 | Mucenic Bogdan | 7 | Colegiul National de Informatica T. Vianu | S5/2.5 |
28 | Munteanu Elena | 7 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S5/4.1 |
29 | Mustatea Radu | 7 | ICHB | S5/4.3 |
30 | Ocian Mihnea | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S5/4.5 |
31 | Otopeleanu Radu | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S6/2.1 |
32 | Plopeanu Tudor | 7 | ICHB | S6/2.3 |
33 | Preda Stefania | 7 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S6/2.5 |
34 | Pripa Cristian | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S6/4.1 |
35 | Radu Oana | 7 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S6/4.3 |
36 | Stanciu Bianca | 7 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S6/4.5 |
37 | Ulmamei Alexandru | 7 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S6/2.2 |
Nr. Crt. | NUME | CLASA | SCOALA | SALA / POZITIA |
1 | Ion Filip | 8 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S1/2.2 |
2 | Balt_ Andreea | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/2.4 |
3 | Cazan Alexandru | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S1/2.6 |
4 | Ciobotia Ioana | 8 | ICHB | S1/4.2 |
5 | Dicilea Alex Valentin | 8 | Scoala Gimnaziala nr. 79 | S2/2.2 |
6 | Dobre Bogdan | 8 | ICHB | S2/2.4 |
7 | Dr_gu_in C_t_lina | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S2/2.6 |
8 | Grosu Octavian | 8 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S2/4.2 |
9 | Gutanu Natalia | 8 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S3/2.2 |
10 | Ionescu Daria | 8 | Scoala Gimnaziala "Sf. Andrei " | S3/2.4 |
11 | Lucescu Theodor | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S3/2.6 |
12 | Mihalcu Alexandru | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S3/4.2 |
13 | Moro_anu Robert | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S4/2.2 |
14 | Mu__toiu Teodora | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S4/2.4 |
15 | Oprita George | 8 | ICHB | S4/2.6 |
16 | Popescu Tudor | 8 | ICHB | S4/4.2 |
17 | Raducanu Tiberiu | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S5/2.2 |
18 | State Francesca | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S5/2.4 |
19 | Stoicescu Milena | 8 | Scoala Gimnaziala nr. 56 "Jose Marti" | S5/2.6 |
20 | Tran Bach Lam | 8 | ICHB | S5/4.2 |
21 | Zarafu Mihnea | 8 | Scoala Gimnaziala nr 97 | S5/4.4 |
Cei cu locurile I, II, III vor primi tricouri cu MATE 97. Succes participantilor !